امروز فروردین ۱۹, ۱۳۹۴ و ساعت ۳:۵۶ ب.ظ دقیقه میباشد.
مجله سرگرمیمجله سرگرمی

جدیدترین مطالب

پربازدیدترین مطالبافزایش بازدید

ضدعفونی کردن منزل با سیر

7068 بازدید

سیر خاصیت ضد عفونی کنندگی قوی وضد باکتریایی دارد واز بین برنده قارچ است که به سادگی با بهترین آنتی بیوتیک ها رقابت می کند .
این گیاه غنی وبیش از ۲۰۰ نوع ترکیب بیولوژیکی دارد که عبارتند از :گلسین ، کلسیم ، فسفر ، سلنییم و همینطورمقادیر زیادی ویتامین Bو c . بنابراین سیر بهترین درمان علیه باکتری استرپتوکوک ( باکتری که موجب بیماری وعفونت می شود )، حصبه ، عفونت های قارچی و ویروسی است .سیر این گیاه بسیار مفید با ویروس هایی که در محل زندگی شما وجود دارد مبارزه می کند . به خصوص زمانی که بیماری های ویروسی در فصلی از سال شایع می شوند می توانید فضای محل سکونت خود را با این گیاه تمیز نگه داریدو به این ترتیب همیشه سالم باشید . ضمن اینکه به شما توصیه می کنیم که تاحد ممکن سیر مصرف کنید به راحتی هم می توانید با استفاده از آن هوای منزلتان را ضد عفونی کنید .
یه راه حل ساده وسریع :
یک بوته سیر بردارید ؛حبه های آن را به آرامی جدا کنید طوری که پوسته حبه ها جدا نشود . ریشه وپوسته های جدا شده روی بوته ها را در داخل یک زیر سیگاری و یایک ظرف غیر قابل اشتغال بریزید وآن را روشن کنید واجازه دهید بسوزد . بوی حاصل از سوختن آن بوی مطبوعی نیست ولی ویروسهایی را که در محیط پراکنده اند از بین می برد وجلوی گلودرد ، عفونت بینی و ریه را می گیرد .

یک روش دیگر :
یک راه دیگر ضد عفونی کردن هوای منزل این است که ۱ کیلو گرم سیر یا پیاز را در چندین ظرف بریزید ودر گوشه های اتاقتان که بیشتر روز را در آنجا هستید قرار دهید . پیاز ویروس هاوباکتری ها وترکیبات مضر را احاطه می کند وهوای محل زندگی تان تمیز می ماند .
*پیازهایی را که برای این کار استفاده کرده اید مصرف نکنید .

برچسب ها

, , ,

داغ کن - کلوب دات کام

مطالب مشابه

افزایش بازدید

دیدگاه خود را ارسال کنید

محل تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی