امروز فروردین ۲۹, ۱۳۹۴ و ساعت ۱:۰۷ ق.ظ دقیقه میباشد.
مجله سرگرمیمجله سرگرمی

جدیدترین مطالب

پربازدیدترین مطالبافزایش بازدید

گوگل تقلب کرد

795 بازدید

تو دی فان ، اخبار علمی و تکنولوژی،گوگل به تقلب متهم شد: اتحادیه اروپا روز چهارشنبه گوگل را به تقلب علیه رقبای خود متهم کرد و به اتهام ‘ آنتی تراست’ از بزرگترین موتور سرچ جهان شکایت کرد.

به گزارش تودی فان به نقل از ایرنا از پایگاه نیوزویک، اتحادیه اروپا مدعی شد گوگل نتایج جست و جوی کاربران را به نفع خدمات Google Shopping تغییر داده و نمایش می دهد. اتحادیه اروپا در پی این ادعا علیه سیستم عامل موبایل اندروید، دعوای آنتی تراست اقامه کرد. یکی از اعضای شورای رقابت گفت، شرکت گوگل که بخش اعظم جست و جوی اینترنتی را در اختیار دارد، طی اظهارنامه ای نسبت به اقامه دعوای شورای اروپا اعتراض کرده است.

بر اساس اظهارات این عضو کمیسیون، اگر در نتیجه تحقیقات معلوم شود که گوگل نتیجه جست وجوی کاربران را به نفع خدمات خود تغییر داده است، متحمل مجازات های قانونی خواهد شد و ناچار است شیوه کسب و کار خود را در اروپا تغییر دهد.

گفته می شود شرکت گوگل در پی جست وجوی کاربران اروپایی، خدمات مرتبطی را که خود ارایه می کند، در صدر نتایج جست وجو نمایش می دهد و از طریق نفوذی که به دلیل ارایه خدمات رایگان جست و جو در بین کاربران اینترنتی به دست آورده است، سایر محصولات و خدمات خود را تبلیغ کرده و سایر رقبا را به طور غیرمنصفانه از چرخه رقابت خارج می کند.

از سال ها قبل بسیاری از غول های فناوری، کمیسیون اروپایی را برای مجازات رقبای خارجی خود تشویق می کردند؛ چراکه کمیسیون اروپایی علاوه بر جریمه های نقدی، می تواند شرکت هایی را که بر خلاف قواعد حقوق رقابت اتحادیه مشغول به فعالیت هستند به تغییر رویه های تجاری وادار کند و اساسا مدل کسب وکار آن ها را دگرگون کند.

برچسب ها

, , , , , ,

داغ کن - کلوب دات کام

مطالب مشابه

افزایش بازدید

دیدگاه خود را ارسال کنید

محل تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی